Ароматизована кава оптом: насолода щодня

Цей вид напою набув популярності відносно недавно. Хоча вперше підмішувати ароматичні добавки почали ще давно, на Близькому Сході. Що тоді, що зараз основна мета – пом’якшити характерну кавову гіркуватість. Раніше використовували природні інгредієнти, такі як кориця або ваніль. Зараз вибір набагато ширший.

Особливості процесу виробництва

Ароматизована кава виготовляється в основному із зерен середнього обсмаження. Це робиться з тієї причини, що занадто обсмажена кава виділяє багато ефірної олії, аромат якої проблематично прибрати на другий план. Технологія передбачає, що ароматизатор додається за 12 годин до старту температурної обробки. Якщо його додати під час цієї процедури, він просто «згорить» і зіпсує зерна.

Ароматизований склад додається до зерен, які розміщені у резервуарі з центрифугою. Стандартний об’єм – 12-14 літрів. Протягом декількох хвилин відбувається активне перемішування, в результаті якого кава набуває відповідного запаху. У випадку розчинного або меленого порошку ароматизатор може змішуватися або безпосередньо, або вноситися прямо в напій. Відразу після процедури необхідно упакувати або вакуумувати продукт, щоб запах добре зберігся.

Переваги та недоліки

Експерти виділяють три основні плюси такого продукту.

  1. Відмінна альтернатива для тих, кому набрид звичайний кавовий смак.
  2. Хороше рішення для тих, хто не любить класичну гіркуватість.
  3. Великий вибір ароматів, завдяки чому можна експериментувати з напоєм та створювати коктейлі на його основі.

До недоліків можна віднести те, що деякі недобросовісні виробники, використовуючи ароматизатори, приховують низьку якість зерен. Зазвичай, такий готовий продукт коштує порівняно дешевше – і саме за цією ознакою його можна відрізнити.

Чому купувати оптом – вигідніше

Мелена кава зі смаком "Баунті" 0,5 кг

Важливо розуміти, що «ароматизаційний» процес не має негативного впливу на якість зерен. Натуральні речовини, які при цьому використовуються, мають такі властивості:

  • стійкість до впливу високої температури;
  • безбарвність;
  • відсутність неприємного післясмаку.

Це якісний продукт з великим терміном зберігання, тому багато хто воліє купувати його у великих обсягах. До того ж кава оптом в результаті виходить дешевше. Ароматизовані напої сьогодні дуже популярні та затребувані, їх замовляють у кожній кав’ярні. Тому для власників такого бізнесу оптова закупівля буде оптимальним варіантом.

Перевагою тут є не лише гарна ціна. Після закупівлі оптової партії можна не перейматися тим, що кава швидко закінчиться. Для домашнього використання це теж плюс, адже цей продукт має великий термін зберігання.